Naprawa, serwis drzwi PCV i aluminiowych - Warszawa

 

Naprawa drzwi PCV i aluminiowych - Warszawa | Serwis

 

Serwis drzwi PCV i aluminiowych - WarszawaSerwis i naprawa drzwi PCV i aluminiowych to najczęściej wykonywana przez naszą firmę usługa serwisowania drzwi za sprawą, iż to właśnie drzwi PCV są najczęściej kupowanym rodzajem drzwi balkonowych zarówno w Polsce i na świecie ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości w porównaniu z drogimi oknami aluminiowymi czy drewnianymi, a drzwi aluminiowe są niezwykle lekkie i charakteryzują się niezwykle dobrą izolacją akustyczną i termiczną co jest ich ogromnym atutem. Należy pamiętać, że w wyniku codziennego użytkowania nawet najlepsze modele drzwi PCV i aluminiowych z czasem ulegają różnym usterkom i zużyciu. Aby zminimalizować negatywne ich skutki lub całkowicie ich uniknąć, należy regularnie dokonywać przeglądu, konserwacji i niezbędnych napraw. Wybierając odpowiedni serwis drzwi powinieneś kierować się przede wszystkim doświadczeniem, profesjonalnym podejściem i wysokimi kwalifikacjami danej firmy. Już od kilkunastu lat zapewniamy Polakom szybką, fachową pomoc jeśli chodzi o serwis okien i drzwi.

 

Najczęstsze naprawy drzwi

Naprawa drzwi PCV i aluminiowych - Warszawa 2Najczęściej nasza praca polega na wykonywaniu pomniejszych prac serwisowych i niedużych napraw, bywa jednak, że należy wymienić poszczególne elementy lub odpowiednio je wyregulować. Świadczymy takie usługi jak: uszczelnienie drzwi, wymiana uszczelek, naprawa drzwi, naprawa, wymiana klamek, wymiana szyb, regulacja, konserwacja, naprawa lub wymiana okuć. Dzięki naszym usługom możesz poprawić bezpieczeństwo Twoich domowników – możemy wymienić okucia na antywłamaniowe a także zamontować zewnętrzne rolety antywłamaniowe.
Oprócz napraw i serwisu, zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości akcesoriów, dodatków do montaży przy/na drzwiach takich jak: rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, plisy, verticale, plisy, moskitiery czy nawiewniki. Ignorowanie uszkodzeń, usterek lub zaniedbywanie regularnego serwisowania drzwi PCV i aluminiowych może prowadzić z czasem do poważnych problemów z ich działaniem.

To bardzo ważne, aby pamiętać o dokonywaniu regularnych przeglądów drzwi i okien – unikniemy sytuacji, gdy naprawa drzwi PCV i aluminiowych jest nieopłacalna i konieczna jest wymiana drzwi!