Serwis okien PCV - Warszawa

 

Naprawa okien PCV - Warszawa | Serwis

 

Serwis, naprawa okien plastikowych - WarszawaOkna PCV to najpopularniejszy rodzaj okien zarówno w Polsce jak i na całym świecie, ze względu na wysoką jakość wykonania dostępną w niewygórowanych cenach. Duża dostępność i ich popularność sprawia, że to właśnie z tym rodzajem okien mamy do czynienia zdecydowanie najczęściej. Aby znaleźć firmę, która odpowiednio dokona serwisu czy montażu okna PCV i powinieneś kierować się przede wszystkich doświadczeniem i profesjonalizmem danej firmy. Jesteśmy na rynku już od kilkunastu lat, a opinie naszych klientów potwierdzają nasze kompetencje. Korzystanie z naszych usług to gwarancja pełnego zadowolenia z efektów! Dlaczego warto nam zaufać i jakie usługi wykonujemy?

 

Naprawa okien PCV - WarszawaDlaczego My?

To bardzo ważne, żeby dbać o odpowiedni stan okien i wszystkich jego elementów. Regularny serwis i naprawa okien PCV pomoże nam uniknąć problemów związanych z ignorowaniem usterek. Dzięki korzystaniu z usług i pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników masz pewność, że okna są bezpieczne, maksymalnie energooszczędne i działają poprawnie.

Posiadamy duże doświadczenie, ponieważ mamy z nimi do czynienia praktycznie na co dzień, dzięki czemu naprawa okien PCV nie stanowi dla nas wyzwania. Dokonujemy małych napraw takich jak: regulacja, konserwacja naprawa czy wymiana uszkodzonych okuć, wymiana uszczelki, naprawa klamki, przeróbka okna otwieranego na otwierano / uchylne.

Możemy zadbać także o Twoje bezpieczeństwo – dokonamy niezbędnych napraw zewnętrznych rolet antywłamaniowych oraz wymienimy okucia na antywłamaniowe.
U nas możesz zaopatrzyć się także w przydatne dodatki. Oferujemy sprzedaż nawiewników oraz osłon okiennych – rolet zewnętrznych, wewnętrznych, plisów, moskitier do okien i drzwi – które następnie zamontujemy.

Zawsze staramy się dokonać niezbędnych napraw w miarę możliwości. Zdarza się jednak, że uszkodzenia okna lub jego elementów są na tyle duże, że konieczna może okazać się wymiana okna.