Serwis okien AFACH - Białołęka Warszawa

Serwis okien AFACH Białołęka Warszawa 2

Serwis okien - Zaufaj naszemu doświadczeniu

AFACH to prężnie rozwijająca się firma i stale poszerzająca swoje horyzonty, która znajduje się na rynku stolarki okiennej przeszło 15 lat! Długookresowe obycie na rynku sprawia, że firma jest wyspecjalizowana we wszelkich usługach związanych z oknami, ale nie tylko.

Naprawa okien - Oferowane przez nasz usługi

Główne usługi, które są w ofercie to między innymi, serwis okien, wymiana okien różnego typu: okna aluminiowe, których główne cechy to wysoki współczynnik izolacji termicznej, akustycznej. Tworzywo z jakiego są wykonane sprawia, że okna są bardzo lekkie, ale także delikatne i trzeba montować je z dużą precyzyjnością. Afach to specjaliści, którzy precyzyjnie i ze starannością zamontują okna wykonane z aluminium. Jeśli klient wybierze okna drewniane na pewno posłużą dobrą radą i zaznajomią z tematem dbania o drewno, które jest bardziej wymagającym tworzywem. Podpowiedzą w jaki sposób dbać i impregnować drewno. Abyś mógł korzystać jak najdłużej z pięknych i zadbanych okien!
Serwis okien AFACH Białołęka Warszawa 3
Serwis okien AFACH Białołęka Warszawa 4

Serwis okien - Nie tylko okna

Poza wstawianiem okien specjaliści pomogą Ci w naprawie drzwi (drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne). Ale także mogą zamontować rolety w Twoim domu, umocować zasłony lub nawiewniki. Są także znawcami w usuwaniu wszelakich usterek, które są związane z oknami, drzwiami, roletami. Zajmują się także przeróbkami okiennymi (przeróbka okna otwieranego na otwierano- uchylne).

Przedsiębiorstwo również w swojej ofercie proponuje sprzedaż akcesoriów: okiennych, drzwi, rolet.

Naprawa okien - Jesteśmy godni zaufania

Jeśli oczekujesz wysokiej klasy usług - nie ważne czy to naprawa okien czy inna oferowana przez nas usługa - nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Fachowcy z firmy AFACH sprawią, że skorzystasz z rzetelnej i specjalistycznej usługi! Doradzą w każdej kwestii związanej ze stolarką okienną, naprawią stare usterki w Twoich oknach, drzwiach, roletach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Serwis okien AFACH Białołęka Warszawa 5
Serwis okien AFACH Białołęka Warszawa 6

Serwis okien - Sprawdź nas

W internecie klienci chętnie dzielą się odczuciami ze współpracy z firmą. Możesz znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat AFACH!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!