Serwis okien AFACH - Praga Północ Warszawa

Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa

Serwis okien - Nasza firma

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 15 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam możliwości świadczenia rzetelnych i profesjonalnych usług serwisu naprawy okien i drzwi, które są wykonane z PCV, drewna i aluminium wszystkich producentów. Nasi pracownicy potrafią usunąć usterki, które są niepojęte dla innych fachowców. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy horyzonty, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Nasza kwalifikowana kadra będzie potrafiła udzielić Ci fachowej pomocy i dostarczy usług na maksymalnym szczeblu. Chętnie doradzimy Ci w kwestii wyboru okien różnych producentów, wymiany i montażu.

Naprawa okien - Serwis z doświadczeniem

Naprawa okien i serwis - dla firmy nie ma to znaczenia, poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Dysponujemy dużym doświadczeniem i posiadamy profesjonalnych pracowników. Naszym klientom proponujemy również ogólny serwis okien, a także możemy zaproponować montaż akcesoriów okiennych tj. okucia, uszczelki.
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 3
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 3

Serwis okien - Oferowane specjalizacje

Zakres specjalizacji:
  • sprzedaż i montaż akcesoriów (sprzedaż i montaż rolet, zasłon lub nawiewników)
  • przeróbki (różne transformacje np. przerobienie okna otwieranego na otwierano-uchylne)
  • naprawa drzwi (profesjonalna naprawa elementów drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • naprawa okien (ekspresowa naprawa elementów okna)
  • regulacja okien (kompetentny serwis, naprawa drzwi zewnętrznych, wewnętrznych)
  • wymiana okien (wymiana poszczególnych elementów, szyby i całego okna)
Montaż i wymiana okien PCV to główne zajęcie naszych pracowników ze względu na popularność okien w naszym kraju oraz dobrą cenę produktu.

Wymienimy także okna drewniane oraz pokażemy Ci, w jaki sposób dbać i konserwować drewno.

Naprawa okien - Okna aluminiowe

Okna aluminiowe mają bardzo dobrą izolację termiczną i wysoki parametr akustyczny. Wykonane są z lekkiego tworzywa co jest na pewno zaletą, ale naprawa i montaż są wymagające. Niewyspecjalizowana osoba może podczas montażu je uszkodzić, dla nas to nie problem specjalizujemy się także w montażu i naprawie tych okien.
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 3
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 6

Serwis okien - Drzwi

Specjalizujemy się także w montażu i serwisie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Nasi pracownicy doradzą, zamontują rolety do Twojego mieszkania, zasłony lub nawiewniki. Zajmujemy się także sprzedażą rolet i nawiewników.

Naprawa okien - Polegaj na naszym doświadczeniu

Szukasz rzetelnej i profesjonalnej obsługi? To nasza firma AFACH! Wyspecjalizowane osoby z naszego przedsiębiorstwa i nasze duże doświadczenie sprawi, że dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Zamontujemy nowe okna PCV z drewna lub aluminium. I bezproblemowo usuniemy każdą usterkę okien lub drzwi itd.
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 7
Serwis okien AFACH Praga Północ Warszawa 8

Serwis okien - Dołącz do gorna zadowlonych klientów

Naszym sukcesem są przede wszystkim zadowoleni klienci! Dołącz do ich grona! I ciesz się profesjonalną obsługą i dobrze wykonaną pracą naszej kadry! Świadczymy usługi w dzielnicy Praga Północ!