Serwis okien AFACH - Praga Południe Warszawa

Jesteśmy firmą, która specjalizuję się przedewszystkim w montażu i naprawie okien: PCV, okna drewniane lub okna aluminiowe wszelakich producentów. Nasze przedsiębiorstwo istnieje od ponad 15 lat. Nasi pracownicy przez ten czas nabrali bardzo dużo doświadczenia i posiadamy w tym momencie bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę. Bez problemu doradzimy Ci w wyborze okien wszystkich producentów.

Serwis okien - zakres usług:

  • naprawa drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • naprawa okien, różnymi przeróbkami dotyczącymi okna (np. przerobienie okna otwieranego na otwierano-uchylne)
  • sprzedaż i montaż rolet, nawiewników oraz zasłon
  • regulacja okien (serwisowanie)
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa 2

Serwis okien - rozwój firmy

Jako firma systematycznie dążymy do ciągłego rozwoju,aby na każdym kroku sprostać żądaniom naszych klientów. Nieustannie szkolimy zespół, by nasz serwis okien i pozostałe usługi były na jak najwyższym poziomie.

Naprawa okien - typy okien

Wstawiamy różnego typu okna: PCV, które cieszą się największą sławą ze względu na praktyczność i niską cenę. Zajmiemy się także wstawieniem bardziej wymagających okien np. : okna aluminiowe, które potrzebują większej uwagi i precyzji w montażu, ponieważ lekki materiał z jakiego zostały zrobione jest delikatny i można w łatwy sposób je uszkodzić- pracownicy firmy AFACH są specjalistami i Twoje okna aluminiowe zostaną zamontowane w fachowy i precyzyjny sposób bez uszkodzeń! Plusem okien aluminiowych na pewno jest bardzo duży parametr izolacji termicznej ale również akustycznej. Jeśli marzysz o oknach drewnianych, wstawimy i doradzimy w jaki sposób dbać i konserwować drewno, które jest materiałem bardziej wymagającym, ale za to daje przepiękny efekt w pomieszczeniu i nadaje wnętrzom innego charakteru.
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa 3
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa 4

Serwis okien - pozostałe usługi

Pamiętaj! Poza montażem okien możemy także udzielić Ci usług naprawczych drzwi wewnętrznych, zewnętrznych. Zamontujemy rolety do twojego mieszkania, nawiewniki i zasłony! Naprawimy usterki twoich okien. A przy okazji możesz zakupić rolety i zasłony w naszej firmie!

Naprawa okien - profesjonalna obsługa

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej i rzetelnej usłudze to trafiłeś w idealne miejsce. Zostaniesz obsłużony w kompetentny i profesjonalny sposób, a nasi fachowcy zadbają o to żebyś był zadowolony. Dowodem sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest na pewno bardzo duża ilość zadowolonych klientów, którzy dzielą się pozytywnymi opiniami na nasz temat.
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa 5
Serwis okien AFACH – Praga Południe Warszawa 6

Serwis okien - zapraszamy do współpracy

Szukasz fachowej pomocy? Zapraszamy do współpracy z naszym Serwisem okien

Galeria