Serwis okien AFACH - Ursynów

Firma AFACH to firma z dużym doświadczeniem, która specjalizuje się przede wszystkim w naprawie okien od ponad 15 lat. W ciągu tego czasu kadra oraz pracownicy nabrali kompetencji. doświadczenia i dużej wprawy, dlatego teraz mogą nazywać się prawdziwymi profesjonalistami. Wyszkolona, profesjonalna kadra bezproblemowo udzieli Ci pomocy na najwyższym poziomie, pomogą w doborze okien oraz w montażu a także naprawią usterki w starych oknach. Ale nie tylko! Specjalizują się także w:

  • naprawie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
  • montażu rolet, nawiewników i zasłon
  • wszelakich naprawach związanych z oknami (serwis, przerobienie okna z otwieranego na otwierano- uchylne)
  • sprzedaży różnych akcesoriów do okien ( rolety, zasłony)

Naprawa okien - okna PCV

Okna PCV to niewątpliwie jedno z głównych zajęć firmy, ze względu na klientów, którzy w większości decydują się na produkt z tego tworzywa. Bez żadnych utrudnień zamontują okna PCV oraz naprawią np. usterki w Twoich starych oknach.

Serwis okien AFACH - Ursynów
Serwis okien AFACH - Ursynów 2

Serwis okien - nasi fachowcy

Zajmą się wstawieniem okien aluminiowych, które mają mają bardzo wysoki parametr izolacji akustycznej, termicznej. Są wykonane z wymagającego materiału i trzeba im poświęcić więcej uwagi ze względu na delikatność przez którą w łatwy sposób można je uszkodzić- AFACH to profesjonaliści, którzy w delikatny i fachowy sposób zamontują okna aluminiowe bez uszkodzeń!

Serwis okien - okna drewniane

A jeśli podobają się Tobie okna drewniane - doradzą, pomogą w doborze kolorów oraz przeszkolą w jaki sposób dbać o ich strukturę i jak konserwować tworzywo abyś mógł się cieszyć jak najdłużej pięknymi drewnianymi oknami!

Serwis okien AFACH - Ursynów 3
Serwis okien AFACH - Ursynów 4

Serwis okien - naprawa okien

A jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie Twoich starych okien pracownicy z firmy AFACH są specjalistami w usuwaniu usterek, które są niemożliwe do zrobienia przez innych fachowców. Będziesz mógł cieszyć się dłużej swoimi oknami. Masz problem z montażem rolet w mieszkaniu? Zamontują je za Ciebie! Lub pomogą w dobraniu odpowiednich rolet, które można zakupić w ich firmie. AFACH oferuje pełen wachlarz usług.

Naprawa okien - nasza praca

Rzetelność, profesjonalizm, kompetentność, doświadczenie to zdecydowanie cechy, którymi można opisać ich pracę.

Serwis okien AFACH - Ursynów 5
Image

Serwis okien - nasz rozwój

Przedsiębiorstwo stale się rozwija aby świadczyć usługi jako serwis okien na jak najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta z wykonanych usług jest dla AFACH najważniejsze! Tak więc jeśli szukasz usług naprawy okien na najwyższym poziomie serdecznie zapraszamy Ciebie do AFACH! Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie dzielą się w internecie pozytywnymi komentarzami na temat firmy!